if_photoif_put_inmenu
Корпорація Промстан
Зателефонуйте нам!
+38 (063) +38 (063) 190-70-70 Показати
+38 (050) +38 (050) 476-28-30 Показати

Як вибрати профнастил для забору

02 жовтня 2018

Вибір профнастилу: підбираємо якісні матеріали.

Вибираючи профільований лист, важливо дивитися не тільки на його вид. В першу чергу необхідно відштовхуватися від параметрів. Профнастил проводиться з різною товщиною. В залежності від цього визначаються особливості використання матеріалу:

-0,35 мм – підходить для зведення тимчасових огорож на будівельних об'єктах, для парканів, якими захищаються від вітру території;

0,4–0,45 мм – використовується для огородження індивідуальних ділянок або промислових об'єктів. Це найпоширеніший профлист;

0,5–0,7 мм – застосовується у зведенні парканів на територіях, для яких типовими є часті пориви вітру.

не Можна однозначно сказати, якої товщини повинен бути профільований лист. Тут обов'язково береться до уваги його марка, оскільки при високій гофре міцність буде оптимальна навіть у тонкого профнастилу. Наприклад, вітростійкість металопрофілю С-8 – 0,5 мм, С-20 – 0,4 мм, що приблизно однаково. Тому не рекомендується орієнтуватися тільки по товщині. 

Детальніше: http://www.promstan.com.ua/news/kakoj-profnastil-vybrat-dlja-zabora

Довжина і ширина металопрофілю також мають велике значення. Стандартна висота аркуша для забору становить від 1,8 до 2 метрів. Рекомендована довжина прольоту – 3–3,5 м. Недоцільно використовувати профлист з завширшки менше 3 метрів, оскільки доведеться збільшити кількість опор. Якщо планується будівництво паркану висотою від 2,5 м, буде потрібно замовляти індивідуальне виготовлення металопрофілю, оскільки розмір рідко буває в продажу. 

Детальніше: http://www.promstan.com.ua/news/kakoj-profnastil-vybrat-dlja-zaboraМарки профлиста

Для монтажу огороджень найчастіше застосовують спеціальний стіновий профнастил, який маркується літерою С. Він відрізняється від покрівельного аналога висотою хвилі. Це значення виражається в міліметрах і в маркуванні зазначається цифрою за буквою С. Чим більше висота гофри, тим краще металопрофіль протистоїть вітрових поривів. 

Детальніше: http://www.promstan.com.ua/news/kakoj-profnastil-vybrat-dlja-zaboraЗазвичай для будівництва огорож використовують такі марки матеріалу:

З-8. Має симетричну хвилю 8 мм. Профнастил відрізняється невеликою вагою і низькою вартістю. Однак міцність листа недостатня, тому іноді можливі деформації матеріалу від вітру або механічних впливів.

З-10. Хвиля ребра середньої висоти визначає непогані показники міцності матеріалу. Такий профнастил підійде для спорудження міцного огорожі з хорошими захисними якостями. За ціною він трохи дорожче марки С-8, але надовго зберігає привабливий вигляд і є більш стійким до деформацій.

-15. Універсальний профнастил, для якого характерне широке ребро. Матеріал цієї марки і вище можна застосовувати не тільки для зведення паркану, але і для спорудження покрівлі, оздоблення фасаду. 

-20. Практично аналогічні матеріали. Вони прекрасно підходять для покрівлі, а також можуть використовуватися в зведенні огорожі. Завдяки підвищеній жорсткості профлист практично не піддається деформаціям і стійко витримує механічні навантаження. І все ж, з якого профлиста спорудити огорожу? Це залежить від умов експлуатації і габаритів майбутнього огорожі.

Якщо потрібен невисокий паркан, можна використовувати марки С-8 і С-10, але тільки для захищених від вітру територій. В інших випадках краще вибрати профнастил С-10 або С-15. Для особливо міцних огорож підійде марка С-20. 

Детальніше: http://www.promstan.com.ua/news/kakoj-profnastil-vybrat-dlja-zabora

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×