if_photoif_put_inmenu
Корпорація Промстан
Зателефонуйте нам!
+38 (063) +38 (063) 190-70-70 Показати
+38 (050) +38 (050) 476-28-30 Показати

Центр супроводу будівництва «Арма Херсон» - ваш помічник у оформленні документів для будівництва

02 жовтня 2018

Кожен, хто приступає до процесу будівництва, незалежно від його масштабів, стикається з масою нюансів, проблем і перешкод, вирішити які під силу іноді тільки висококласним фахівцям. Виконати проект складу або проект магазину, при цьому дотримати всі правила і норми, отримати дозвільні документи, супроводжувати процес будівництва, забезпечити введення в експлуатацію – і все це виконати швидко, дотримуючи всі терміни і мінімізуючи фінансові витрати замовника. Нелегке завдання? 

Промислове проектування і багато іншого

Команда Центру супроводу будівництва «Арма Херсон», що працює більше 4-х років і складається з професійних проектувальників, інженерів і юристів, справлялася і з більш складними питаннями. Ми супроводжуємо своїх клієнтів від моменту появи ідеї до оформлення права власності на побудований об'єкт, не залишаючи їх наодинці з чиновниками і проблемами.

Наша спеціалізація – це:

  • проектування виробництва, будівель і споруд різного призначення;
  • погодження та експертиза проектів;
  • оформлення дозвільної документації для проектування і початку будівництва, в тому числі такої важливої папери, як дозвіл на будівництво;
  • авторський і технічний нагляд;
  • оформлення всіх документів із землею, у тому числі приватизації;
  • введення в експлуатацію побудованих об'єктів;
  • оформлення права власності і багато іншого.

Такий супровід всього будівельного процесу «під ключ» істотно скорочує час будівництва, а отже і фінансові витрати наших клієнтів. Якщо вам потрібен проект цеху, складу або приватного будинку, зверніться до нас за безкоштовною консультацією (записатися на неї можна тут) і ми гарантовано і швидко вирішимо будь-яке питання, що стосується будівництва. 

Детальніше: http://www.promstan.com.ua/news/coprovozhdenie-stroitelstva-arma-herson

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×